متخصص ارتودنسی اصفهان

ارتودنسی دندان چه مدت می تواند دوام بیاورد؟

متخصص ارتودنسی اصفهان | دکتر فاطمه تیموری | drteimoori.com

کاشت دندان از بزرگترین روشهای درمانی در دندانپزشکی مدرن است. آنها دندانهای جایگزین واقعی هستند و از یک ریشه دندان مصنوعی تشکیل شده اند. و دارای یک تاج چینی در بالا است. ارتودنسی ها در استرالیا به طور فزاینده ای محبوب شده اند. با یک مطالعه که نشان می دهد بیش از ۵۰٪ دندانپزشکان استرالیایی اکنون آنها را انجام می دهند. متخصص ارتودنسی اصفهان بابیش از ۱۵ سال سابقه ی درخشان در استان اصفهان فعالیت دارند. و دکتر فاطمه تیموری میتوانند به شما کمک کنند. drteimoori.com

در حالی که ارتودنسی ها به طور فزاینده ای محبوب هستند ، اما آنها یک روش درمانی نسبتاً گران قیمت نیز هستند. به همین دلیل سوال این که چرا کاشت دندان دوام دارد ، منصفانه به نظر می رسد؟

ارتودنسی های دندانی: ساخته شده برای ماندگاری

ارتودنسی های دندانی به طور معمول از تیتانیوم ساخته می شوند ، ماده ای زیست سازگار که توسط بدن پذیرفته می شود. و به عنوان یک پایه محکم و محکم برای دندان های جایگزین عمل می کند. استخوان طبیعی شما با ذوب شدن یا اتصال خود به ارتودنسی ، کاشت را در محل خود قفل می کند. این فرآیند که به استخوان سازی معروف است. باعث می شود دندانها با استفاده از ارتودنسی جایگزین و پایدار شوند تا بتواند دندانهای جایگزین را تحمل کند. در برابر استفاده روزانه مقاومت کند و مانند دندانهای معمولی عمل کند.

 

متخصص ارتودنسی اصفهان

متخصص ارتودنسی اصفهان

 

متخصص ارتودنسی اصفهان بابیش از ۱۵ سال سابقه ی درخشان در استان اصفهان فعالیت دارند. و دکتر فاطمه تیموری میتوانند به شما کمک کنند.

بیشتر بخوانید
تراش دندان و تغییرات زیبایی طرح لبخند

کاشت دندان برای دهه ها با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است. در حقیقت ، اولین بیماری که ارتودنسی های مدرن را دریافت کرد.  آنها را تا زمان مرگ ، یک دوره ۴۰ ساله ، داشت! کاشت شما باید از مدت زمان بسیار طولانی ، از ۲۵ سال تا یک عمر ادامه داشته باشد.

ارتودنسی های دندانی چگونه به استخوان فک شما کمک می کنند!

وقتی ریشه دندان وجود ندارد ، استخوانی که از آن حمایت کرده است. متلاشی یا خراب می شود. این عمل تحلیل استخوان نامیده می شود و می تواند منجر به کاهش شدید عملکردهای دندانی مانند گاز گرفتن و جویدن شود.

همچنین ، یک دندان از دست رفته ، به سادگی ، جذاب نیست. اگر اجازه از دست دادن استخوان داده شود ، که به طور طبیعی هنگامی که یک دندان کامل از بین می رود اتفاق می افتد ، می تواند باعث از بین رفتن ویژگی های صورت ، از دست دادن پشتیبانی لب و عمیق شدن چین و چروک های دهان شود. هنگامی که به نظر می رسد چانه و بینی به سمت داخل یکدیگر متمایل شده و به یکدیگر نزدیک می شوند ، می تواند منقار شود.

متخصص ارتودنسی اصفهان بابیش از ۱۵ سال سابقه ی درخشان در استان اصفهان فعالیت دارند و دکتر فاطمه تیموری میتوانند به شما کمک کنند.

یکی از مزایای ارتودنسی های دندانی این است که می توان با جایگزینی ریشه دندان های موجود ، استخوان را نجات داد. استخوان پیوندی قدرتمند به ارتودنسی ها خواهد داد. و همانطور که در استخوان قرار می گیرند مانند ریشه طبیعی عمل می کنند. ارتودنسی ها پایه محکمی دارند که امکان جویدن و جویدن طبیعی ، سالم را فراهم می کند. ارتودنسی ها استخوان را تحریک می کنند و باعث می شوند استخوان ارتودنسی ها را در موقعیت خود محکم کند. این امر همچنین منجر به ترمیم ویژگی های صورت ، افزایش اعتماد به نفس و کیفیت زندگی می شود.

متخصص ارتودنسی اصفهان

متخصص ارتودنسی اصفهان

بنابراین ، نه تنها ارتودنسی ها بسیار طولانی می شوند ، بلکه به فک و زیبایی ظاهری شما نیز کمک می کنند تا خیلی طولانی تر بماند!

بیشتر بخوانید
خراب شدن دندان كودكان و مصرف قطره آهن

متخصص ارتودنسی اصفهان بابیش از ۱۵ سال سابقه ی درخشان در استان اصفهان فعالیت دارند و دکتر فاطمه تیموری میتوانند به شما کمک کنند. drteimoori.com

برای ماندگاری ارتودنسی ها چه کاری می توانید انجام دهید؟

سیگار کشیدن. این یکی از بزرگترین خطرات عوارض مربوط به ارتودنسی است. باید سعی کنید سیگار را ترک کنید.

بهداشت دهان. توجه دقیق به بهداشت دهان و دندان شما هر روز برای بقای ارتودنسی مهم است.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است:

ناحیه کاشت دندان را کاملا مسواک بزنید و نخ دندان بکشید
دهان خود را با دهان شویه بشویید
هر سال ۳ بار به دندانپزشک فاطمه تیموری مراجعه کنید
از خمیردندان هایی که حاوی مواد ساینده مانند جوش شیرین است ، خودداری کنید زیرا می تواند لعاب لانه های شما را از بین ببرد

نگهداری معمول. بازدید از عمل دندانپزشکی برای معاینات منظم (یادآوری) به همان اندازه مهم است. شما و تیم دندانپزشکی خود باید تصمیم بگیرید که این ویزیت ها هر چند وقت یک بار انجام شود ، اما آنها معمولاً در فواصل ۳ تا ۶ ماهه انجام می شوند. در این ویزیت ها ، کاشت ، دندان و لثه شما بررسی و به طور حرفه ای تمیز می شود ، از جمله مناطقی که نمی توانید در خانه به آنها دسترسی پیدا کنید. تمیز کردن حرفه ای ارتودنسی پیچیده تر از تمیز کردن دندان است ، به این معنی که مدت زمان بیشتری طول می کشد و ممکن است به ابزار خاصی نیاز داشته باشد.

متخصص ارتودنسی اصفهان بابیش از ۱۵ سال سابقه ی درخشان در استان اصفهان فعالیت دارند و دکتر فاطمه تیموری میتوانند به شما کمک کنند.

بیشتر بخوانید
مواد غذایی آسیب زننده به بریس

کلینیک دندانپزشکی دیمون چگونه ارتودنسی های دندان را درمان می کند؟

دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی فاطمه تیموری شما در معاینات منظم شما از کاشت دندان مراقبت می کنند. برای ارزیابی دقیق سلامت ارتودنسی شما ، دندانپزشکان و متخصصین بهداشت باید لثه های اطراف ارتودنسی را دقیقاً مانند روش دندان های طبیعی بررسی و اندازه گیری کنند ، سالانه اشعه ایکس را بررسی و مقایسه کنند ، به دنبال لقی ، لقمه و بررسی همه موارد باشند از اجزایی که به ارتودنسی متصل هستند اطمینان حاصل شود که عملکرد صحیحی دارند.

اگر به کاشت دندان علاقه دارید ، کلینیک دندانپزشکی فاطمه تیموری خبرهای خوبی دارد. ما در حال حاضر به همه بیمارانی که فکر می کنند ممکن است از کاشت دندان بهره مند شوند ، مشاوره رایگان ارائه می دهیم.

متخصص ارتودنسی اصفهان بابیش از ۱۵ سال سابقه ی درخشان در استان اصفهان فعالیت دارند و دکتر فاطمه تیموری میتوانند به شما کمک کنند. drteimoori.com

 

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
لق شدن دندان در طول درمان ارتودنسی!!!
نوشتهٔ بعدی
۶ دلیل مهم برای جایگزینی دندانهای از دست رفته با ارتودنسی کردن چیست؟

اطلاعات تماس

دکتر فاطمه تیموری

بورد تخصصی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت

(استادیار دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان)

اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی پارکینگ توحید، ساختمان البرز، طبقه چهارم

   031-36269021 و 09376809858

drfatemehteimoori96@gmail.com

آمار بازدید سایت

  • 0
  • 33
  • 135
  • 817
  • 3,610
  • 120,394
  • 427
  • آبان ۲۸, ۱۴۰۰

لینک های مفید

خانم دکتر فاطمه تیموری در اینستاگرام

خانم دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان در سلامتی24

خانم دکتر فاطمه تیموری در پجشکی

خانم دکتر فاطمه تیموری در دکترآف

خانم دکتر فاطمه تیموری در کلینیک24

خانم دکتر فاطمه تیموری در اولین کیوسک

خانم دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان در سایت Esfahan.org

سامانه معرفی و نوبت دهی پزشک و مشاور کلینیک24

نرم افزار مطب و کلینیک پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مرکز مشاوره و روانشناسی

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار آزمایشگاه و ژنتیک

طراحی سایت پزشکی

بانک اطلاعاتی مراکز پزشکی

نوبت دهی تلفن گویا

متخصص ارتودنسی اصفهان، دکتر فاطمه تیموری

بهترین متخصص تغذیه و رژیم درمانی اصفهان دکتر محمد راد فر

فوق تخصص نوزادان اصفهان دکتر مهتاب رفاهی

دندانپزشک جراح اصفهان دکتر بهزاد آیت اللهی

متخصص کودکان اصفهان دکتر نسرین السادات دوامی

بهترین لیزر موهای زاید اصفهان

جراح بینی اصفهان دکتر بهنام خرمی

متخصص طب فیزیکی اصفهان دکتر مهدی احمدی – دکتر سیمرا عشاقی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست