متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ

متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ

متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ

متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ جراحی به کسی گفته می شود که یک دوره تخصصی تر را گذرانده و دانش و توانایی کافی را برای جراحی فک و صورت دارد که می توان وارد شدن این شاخه جدید را به رشته پزشکی یک نقطه مثبت تلقی کرد.همچنین این متخصصان می توانند تمام کارهای یک متخصص ارتودنسی را انجام دهند.

مشخصه های متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ جراحی

متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ جراحی

متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ جراحی باید بعد از گذراندن دوره تخصصی ارتودنسی وارد رشته فلوشیپ جراحی شود و این دوره تخصصی را نیز بگذرانند که این دوره برای تکمیل کردن دوره تخصصی آنها است و تقریبا 18 ماه طول می کشد.

البته ناگفته نماند که فقط تعداد کمی از متخصصان ارتودنسی وارد این رشته می شوند.این دوره تخصصی که وارد رشته دندانپزشکی شده یک نقطه مثبت در  علم پزشکی برای درمان بیماری های فک و صورت می باشد.خود فلوشیپ تخصص به حساب نمی آید،بلکه می توان گفت یک دوره برای بیشتر شدن دانش  و مهارت متخصص ارتودنسی می باشد.

وقتی که بیمار عبارت فلوشیپ ارتودنسی جراحی را روی یک تابلو متخصص می بیند می تواند چنین برداشت کند که متخصص مورد نظر دارای دانش و مهارت خیلی زیادی در جراحی و ارتودنسی است و می تواند در روند درمان به او اطمینان بیشتری کند.

فلوشیپ در دندانپزشکی خود شامل موارد زیر می باشد:

۱-فلوشیپ ارتودنسی ۲-فلوشیپ ارتو جراحی ۳-فلوشیپ میکر جراحی  ۴- فلوشیپ پروتزهای فک و صورت و……

متخصص ارتودنسی

تفاوت های عمده متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ جراحی در اصفهان

مهمترین تفاوت بین متخصص ارتودنسی اصفهان با متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ جراحی در اصفهان و یا تمام متخصصان دیگر این است که این متخصصین دارای فلوشیپ جراحی دانش و مهارت زیادی برای درمان بیماری های صورت و فک و همچنین سندرم های صعب العلاج دارند.

بیشتر بخوانید
انواع کش های ارتودنسی

همچنین باید این نکته را بدانید که متخصصین دارای فلوشیپ جراحی می توانند تمام کارهای یک متخصص ارتودنسی را انجام دهند اما متخصص ارتودنسی نمی تواند کار او را انجام دهد.

بعضی از بیماران علاوه بر درمان ارتودنسی برای زیبایی فک و صورت خود نیاز به جراحی دارند،اگر متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ جراحی باشد بهترین شیوه درمان را به کار می برد و با استفاده از جراحی دوره درمان را کامل می کند تا بیمار جواب بهتری بگیرد و از رضایت بیشتری برخوردار شود.


 

دکتر فاطمه تیموری

دکتر فاطمه تیموری

متخصص ارتودنسی اصفهان و ناهنجاری های فک و دهان آماده ارائه خدمات به شماست.

جهت کسب اطلاع از آدرس و ساعات کاری مطب خانم دکتر به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.

بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان, متخصص ارتودنسی, متخصص ارتودنسی اصفهان, متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ
نوشتهٔ پیشین
متخصص ارتودنسی چه کاری انجام می دهد؟
نوشتهٔ بعدی
معرفی متخصص ارتودنسی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.