طراحی لبخند اصفهان

لبخند یک عمر را بسازید

لبخند یک عمر را بسازید

طراحی لبخند اصفهان

مدت زمان مطالعه: 11 دقیقه

«طراحی لبخند» چیست؟

طرح لبخند یک روش دندانپزشکی است که به طرز هنرمندانه ای لبخندهای صاف تر، سفیدتر و زیباتر به نظر می رسد. طرح های لبخند می توانند برای بازیابی کامل سلامت دندان و ظاهر شما بدون توجه به وضعیت اصلی دندان های موجود شگفت انگیز باشند.

مزایای طراحی لبخند.

یک طراح لبخند لبخند شما را به روشی ماندگارتر از بوتاکس یا سایر اقدامات موقت احیا می کند. طراحی لبخند یک سرمایه گذاری مهم در ظاهر کلی شماست.
سن به دلیل فرسودگی، بریدگی و تغییر رنگ لبخند ما را کاهش می دهد. این می تواند به تدریج اتفاق بیفتد و می تواند بسیار شرم آور باشد. تقویت لبخند می تواند شما را دوباره بخنداند.

دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان و متخصص جراحی فک و صورت در اصفهان ، فارغ التحصیل دوره تخصصی ارتودنسی در سال ۱۳۹۱ و عضو هیات علمی بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اصفهان که در زمینه ی اصلاح مفاصل گیجگاهی فکی نیز متخصص هستند و مفتخر هستند به شما بیماران گرامی خدمات ارائه دهند.

سفارشی کردن طرح طراحی لبخند

دکتر تیموری برای سفارشی سازی و برنامه ریزی طرح لبخند با شما همکاری خواهد کرد. یک مشاوره رایگان برای اطمینان از دستیابی به اهداف دندانپزشکی زیبایی و حل مشکلات اساسی دندانی ترتیب داده شده است.
جدول زمانی برنامه ریزی شده است تا تعداد قرار ملاقات ها را به حداقل برساند و مطمئن شود که لبخند شما به موقع برای عملکرد اجتماعی خاص شما (عروسی، نامزدی، سالگرد ازدواج، فارغ التحصیلی و غیره) تکمیل می شود.
تمام بیماری های دندانی دیگر از جمله ویزیت بهداشت دندان ابتدا درمان می شوند.
بیماران تشویق می‌شوند عکس‌هایی از دوران جوانی خود یا عکس‌هایی از لبخند مورد علاقه‌شان از بازیگران و هنرپیشه‌ها به همراه داشته باشند.

بیشتر بخوانید
معایب ایمپلنت دندان

کاتالوگ لبخند LVI برای بحث با بیمار در مورد چیدمان دندان ها، انتخاب آنها در موقعیت دندان و تأثیر آن بر ظاهر کلی آنها استفاده می شود.

قبل از آماده شدن هر دندانی، طرحی در نظر گرفته شده است.

هیچ دو موردی شبیه هم نیستند. دکتر پودیلسکی یک لبخند سفارشی به خصوص برای شما ایجاد می کند.

طراحی لبخند اصفهان
طراحی لبخند

 

پیشنهاد مطالعه: دندانهای تراز شده با ارتودنسی!

درمان های رایج ترکیبی

برخی از طرح های لبخند فقط به روکش های چینی نیاز دارند
سایر طرح های لبخند به ترکیبی از روکش های چینی و تاج های چینی نیاز دارند. روکش‌های چینی زمانی انتخاب می‌شوند که دندان‌ها ضعیف هستند، مانند دندان‌های درمان ریشه یا دندان‌ها با ترمیم‌های قدیمی بزرگ (مانند روکش‌های قدیمی بزرگ).
گاهی اوقات دندان ها در ناحیه لبخند از دست می روند. سپس به یک پل چینی با پانتیک بیضی شکل یا ایمپلنت با تاج چینی نیاز داشت.
چندین دندان قدامی از دست رفته ممکن است نیاز به چندین ایمپلنت یا یک پروتز با پشتیبانی از ایمپلنت داشته باشد تا طرح لبخند تکمیل شود.
اگر بافت لثه بیش از حد خود را نشان دهد یا زمانی که فرد لبخند می زند، لثه ها ناهموار هستند، برای کاهش میزان نمایش لثه، “لیفت لثه” با لیزر انجام می شود.
اگر فقط چند دندان روکش شده باشد، قبل از تکمیل طرح لبخند، سایر دندان ها سفید می شوند. این باعث می شود که لبخند تقویت و درخشان شود.

چه کسی کاندیدای طرح لبخند است؟

فردی که می خواهد جوان تر به نظر برسد. طرح لبخند می تواند سال ها ظاهر شما را از بین ببرد.
این فردی که می خواهد هنگام لبخند زدن اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد.
آن فردی که به ظاهرشان اهمیت می دهد و می خواهد برای سلامت دندان خود سرمایه گذاری کند
اینگونه فردی که می خواهد برای اعضای جنس مخالف جذاب تر باشد. این یک واقعیت شناخته شده است که 96٪ از بزرگسالان معتقدند که لبخند جذاب این کار را انجام می دهد.
فردی که می خواهد شانس خود را برای پیشرفت شغلی یا موفقیت افزایش دهد. این یک واقعیت شناخته شده است که 74٪ از بزرگسالان احساس می کنند که یک لبخند تقویت شده باعث می شود شغل موفق تری داشته باشند.

بیشتر بخوانید
گریلز دندان چیست ؟
فردی که می خواهد مورد توجه قرار بگیرد و سالم تر به نظر برسد.

فردی که با معاینات منظم دندانپزشکی و بهداشت خوب از دندان های خود مراقبت می کند.
هر کسی که می خواهد روی سلامت دندان و آینده کلی خود سرمایه گذاری کند.
دکتر تیموری برای سفارشی سازی و برنامه ریزی طرح لبخند با شما همکاری خواهد کرد. یک مشاوره رایگان برای اطمینان از دستیابی به اهداف دندانپزشکی زیبایی و حل مشکلات اساسی دندانی ترتیب داده شده است. جدول زمانی برنامه ریزی شده است تا تعداد قرار ملاقات ها را به حداقل برساند و مطمئن شود که لبخند شما به موقع برای عملکرد اجتماعی خاص شما (عروسی، نامزدی، سالگرد ازدواج، فارغ التحصیلی و غیره) تکمیل می شود.

طراحی لبخند اصفهان
طراحی لبخند

سوالات متداول طراحی لبخند.

چقدر طول می کشد؟

دگرگونی لبخند بسته به شرایط هر فرد می تواند از سه هفته تا چند ماه طول بکشد. اگر دندان‌ها، لثه‌ها با یک بایت خوب سالم هستند، این زمان بسته به برنامه شما، برنامه آزمایشگاه و برنامه دکتر پودیلسکی حدود سه تا چهار هفته است.

اگر نیاز به لیفت لثه است، باید صبر کرد تا لثه ها سالم و بهبود پیدا کنند. این ممکن است حدود هشت تا ده هفته طول بکشد تا طراحی لبخند حتی شروع شود.

اگر ایمپلنت درگیر باشد، می توان زمان بندی را به شش ماه تا یک سال افزایش داد. این کار برای این است که ایمپلنت ها در استخوان ادغام شوند و حداکثر بهبودی لثه ها را فراهم می کند.

آیا افراد سیگاری می توانند طراحی لبخند انجام دهند؟

این یک مسئله به طور کلی نیست، اما به نوع عمل زیبایی برنامه ریزی شده بستگی دارد. افراد سیگاری دچار افزایش بیماری پریودنتال یا بیماری لثه می شوند. سیگار کشیدن همچنین می تواند مانع از سفید شدن دندان ها شود. درصد شکست ایمپلنت‌ها افزایش می‌یابد زیرا خطر یکپارچگی استخوانی برای موفقیت را افزایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید
نشانه های دیسپلازی دندانی چیست ؟

هزینه طراحی لبخند چقدر است؟

هزینه ها بسته به روش های مربوطه و زمان درگیر می تواند متفاوت باشد. بنابراین هزینه ها می تواند از 10000 تا 30000 دلار متغیر باشد. در صورت نیاز به ایمپلنت، لیفت لثه یا توانبخشی کامل دهان، هزینه ها افزایش می یابد.

یک فرد باید چند سال داشته باشد تا بتواند طرح لبخند داشته باشد؟

به عنوان یک قاعده کلی، یک فرد باید بالای 20 سال سن داشته باشد. سن نیز به نوع روش مورد نیاز بستگی دارد. سفید کردن را می توان در نوجوانان مسن انجام داد. روکش های چینی معمولاً تا بعد از 20 سالگی انجام نمی شود زیرا غیر قابل برگشت هستند. اگر ارتودنسی درگیر باشد، افراد باید از اوایل نوجوانی خود (10 تا 12 سالگی) شروع کنند تا از جهش رشد خود استفاده کنند.

این روش مشابه روشی است که قبلاً در مورد روکش ونیرهای چینی صحبت کردیم. استثنا در اینجا این است که طراحی لبخند شامل یک تغییر کامل لبخند است و بنابراین نیاز به برنامه ریزی و مشاوره بیشتر با بیمار دارد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

برای عضویت و مشاهده صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه تیموری همین جا کلیک کنید.

drteimoori.com, ارتودنسی اصفهان, اصلاح طرح لبخند اصفهان, بهترین متخصص ارتودنسی, بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان, بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان, جراحی فک اصفهان, طراحی لبخند اصفهان, متخصص ارتودنسی, متخصص اصلاح ناهنجاری فک, متخصص جراحی فک و صورت در اصفهان
نوشتهٔ پیشین
هدگیر ارتودنسی: آیا به بهبود دندان ها کمک می کند؟
نوشتهٔ بعدی
براکت‌های ارتودنسی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.