بهترین ارتودنسیت در اصفهان | دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان

فعالیت های آکادمیک متخصص ارتودنسی

فعالیت های آکادمیک متخصص ارتودنسی

فعالیت های آکادمیک متخصص ارتودنسی

پیدا کردن یک متخصص ارتودنسی خوب و قابل اعتماد، دغدغه اولیه تمام افرادی است که خودشان یا کودکشان مشکلات ارتودنسی دارند.درمان ارتودنسی یکی از درمان های مهم در زمینه بازسازی ترتیب دندان ها و فک ها می باشد و در سلامت دهان، دندان، چهره افراد و لبخند آنان نقش کلیدی را بازی می کند.اجرای درست درمان های ارتودنسی به دلیل سخت و پیچیده بودن فرایند آن، نیازمند داشتن همزمان دانش به روز، مهارت و تجربه زیادی است لذا درمانهای ارتودنسی باید حتماً توسط یک متخصص خوب ارتودنسی انجام شود.

انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب، اولین و مهمترین قدم برای درمان مناسب مشکلات دندانی شما می باشد.

پیدا کردن ارتودنتیست خوبی که بتوانید به کار او اعتماد داشته باشید، کار ساده‌ای نیست؛ اما مشخصات و ویژگی‌هایی وجود دارد که بر اساس آن‌ها می‌توانید ارتودنتیست خوب را شناسایی کنید و به این ترتیب به کار او اعتماد داشته باشید.

ارتودنسی حتماً باید توسط متخصص ارتودنسی (ارتودنتیست) صورت گیرد. به دلیل سخت و پیچیده بودن فرایند درمان ارتودنسی، متخصصان این رشته به‌طور ویژه سه سال در مورد ارتودنسی آموزش تخصصی دیده اند ولی دندان‌پزشک عمومی در این مورد آموزشی ندیده است که ما برای شما در اینجا بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان دکترفاطمه تیموری را توصیه می کنیم.

در ایران دندانپزشک که معمولاً از عنوان «جراح-دندانپزشک» روی تابلو مطب خود استفاده می‌کند، پس از ۶ سال تحصیل دندانپزشکی اخذ مدرک دکترای عمومی دندانپزشکی، قادر به انجام تمامی اعمال دندانپزشکی به‌جز موارد پیچیده مشکلات دهان و دندان و درمان ناهنجاری‌های دندانی-فکی می‌باشد.

بیشتر بخوانید
چه چیزی در طول درمان ارتودنسی از متخصص ارتودنسی اصفهان انتظار دارید؟

دندانپزشک عمومی به دلیل پیچیدگی زمینه ارتودنسی و ناهنجاری‌های دندانی-فکی هیچ آموزشی در این موضوع نمی‌بیند و صلاحیت انجام درمان تخصصی ارتودنسی را ندارد. متأسفانه انجام ارتودنسی توسط دندانپزشک عمومی در بسیاری موارد سبب بروز مشکلات و عوارض غیرقابل‌جبران برای فک و دندان‌ها می‌گردد.

عبارت جراح- دندانپزشک و در ادامه آن کلمه‌ای نظیر ارتودنسی تنها یا هر چیزی به‌غیراز کلمه «متخصص» با هر عنوان دیگری که ممکن است در تابلو، سرنسخه، کارت ویزیت و یا هرگونه آگهی تبلیغاتی مشاهده کنید بیانگر متخصص ارتودنسی بودن نیست.

متخصص ارتودنسی، دندانپزشکی است که پس از خاتمه دوره ۶ ساله دندانپزشکی عمومی با قبولی در آزمون در آزمون پذیرش دستیار (رزیدنت) وارد دوره تخصصی ارتودنسی در زمینه درمان ناهنجاری‌های دندانی-فکی می‌شود. طول دوره رسمی تخصص ارتودنسی در ایران ۳ یا ۴ سال است.

در ایران متخصصین مورد تائید وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، کلمه «متخصص» را در مهر طبابت خود قید می‌کنید. ((قانون نظام پزشکی – سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران)) متخصص ارتودنسی نیز روی تابلو، کارت و مهر مطب خود از عبارت «متخصص ارتودنسی» استفاده می‌کند و نه کلمه ارتودنسی تنها.

فعالیت های آکادمیک متخصص ارتودنسی :

فعالیت های آکادمیک و عضو هیات علمی دانشگاه بودن می تواند نشانگر دانش به روز پزشک در حوزه ارتودنسی باشد.

عضویت در هیات علمی دانشگاه، تالیف و چاپ کتاب و مقالات علمی در ژورنالهای معتبر، راهنمایی تحقیقات علمی، سخنرانی های متعدد در کنگره های علمی ارتودنسی نشانگر دانش به روز ارتودنتیست وآشنایی با پیشرفته‌ترین فن‌آوری می باشد.

برای اطلاع از تخصص و فعالیت های علمی ارتودنتیست می توانید با مراجعه به وبسایت ارتودنتیست و قسمت درباره پزشک نسبت به سوابق تحصیلی، مدارک اخذ شده، دوره های تخصصی طی شده، مقالات علمی چاپ شده، تحقیقات و … اطلاع حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید
بریس شکسته؟ اگر براکت یا سیم پاره شد چه باید کرد (نترسید!)

هر چقدر مدارک اخذ شده و فعالیت های علمی ارتودنتیست معتبرتر باشد می تواند نشانگر تخصص بیشتر و دانش به روز وی در حوزه ارتودنسی باشد.

بهترین ارتودنسیت در اصفهان | دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان
بهترین ارتودنسیت در اصفهان | دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان
تجربه متخصص ارتودنسی :

تجربه نیز فاکتور مهمی در انتخاب یک متخصص خوب برای ارتودنسی است، چراکه ارتودنتیست باید بتواند دانش خود را به بهترین شکل در قالب درمان ارتودنسی اجرا نماید. تجربه کافی باعث می شود اجرای درمان ارتودنسی با کمترین انحراف از برنامه ریزی و طرح درمان پیش برود.

تجربه زیاد لزوماً به معنی سن بالا پزشک نیست، امروزه بسیاری از پزشکان جوان، چون از ابتدای دوره آموزشی خود در دانشگاهها در حال درمان بیماران بوده اند دارای بیش از یک دهه تجربه در درمان بیماری های دهان و دندان هستند.

اما لزوماً درمان توسط افراد قدیمی بهتر نیست و باید به معیارهای دیگر هم توجه شود چرا که در برخی موارد سن بالای یک پزشک و تجربه خیلی زیاد هم میتواند نشانه دانش قدیمی وی باشد. چرا که متاسفانه در بسیاری از موارد تمایل به یادگیری علوم جدید با گذشت زمان و افزایش تجربه در افراد کاهش می یابد. پس مهم تجربه کافی است نه سن و باید به معیار های دیگر هم توجه کرد.

شهرت متخصص ارتودنسی :

یک متخصص مشهور ارتودنسی مسلماً درمان های موفق زیادی برای مراجعین خود انجام داده است که به شهرت خوبی رسیده است. از معیارهای درمان موفق، می توان به رضایت بیمار و عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی اشاره کرد.

بنابراین شما می توانید با بررسی شهرت ارتودنتیست از تجربه دیگران در این مورد استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
تمیز کردن بریس متحرک

برای پیدا کردن یک متخصص مشهور خوب ارتودنسی دو راه دارید یا از توصیه دیگران مانند: دوستان و آشنایان، پزشک خانوادگی، دندانپزشکان و متخصصین دیگر استفاده نمایید.

ا با جستجو در وبسایت یا اینستاگرام و شبکه های اجتماعی متخصص ارتودنسی می توانید به بخش خاطرات و نظرات مراجعین رفته و از رضایت بیماران قبلی و یا نتایج درمانهای قبلی وی (تصاویر قبل و بعد از درمان ارتودنسی) را مشاهده نمایید.

حالا ما میخواهیم به جستجو بهترین متخصصان ارتودنسی اصفهان بپردازیم :

بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان دکتر فاطمه تیموری است. دکتر تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان ، فارغ التحصیل دوره تخصصی ارتودنسی در سال ۱۳۹۱ و عضو  هیئت علمی بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد می باشند.

دکتر فاطمه تیموری

 اگر می خواهید نمونه ای از کارهای خانم دکتر تیموری را ببینید کلیک کنید. 

بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان دکتر فاطمه تیموری است.درباره ی ایشان:
  • متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت
  • دارای بورد تخصصی اندودنتیکس
  • عضو هیئت علمی دانشگاه
  • عضو انجمن ارتودنتیست های ایران IAO
  • عضو انجمن ارتودنتیست های آمریکا AAO

در این مقاله سعی کردیم بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان را به شما معرفی کنیم.امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد شما را در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان کمک کرده باشد.

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، ساختمان تیراژه طبقه 4 واحد 12
09376809858     –    09376809858
fatemeh.teimoori5645@yahoo.com
drteimoori.com, ارتودنسی اصفهان, ارتودنسی پیشگیری, بهترین متخصص ارتودنسی, بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان, بهترین متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت اصفهان, جراحی فک و صورت اصفهان, دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت اصفهان, فعالیت های آکادمیک متخصص ارتودنسی, متخصص ناهنجاری های فک و صورت در اصفهان
نوشتهٔ پیشین
با چند مدل از ارتودنسی دندان آشنا شوید
نوشتهٔ بعدی
تفاوت متخصص ارتودنسی با دندانپزشک عمومی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.